| Технология | Laser, DLP |
| Яркост, lumens | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 3 500:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Поддържане на формати | 16:9 (Native), 4:3 (Supported) |
| Звук | 15W |
| Шум при работа, dB | 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение | 1.0x |
| Късофокусен | Throw Ratio: 0.496 |
| Входове | RS232 (D-sub) |
| Изходи | Audio out (3.5 mm), DC Out (5V/1.5A, USB-A) |
| HDMI | 2 HDMI |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 28.6 x 21.6 x 11.6 |
| Тегло, kg | 2.9 kg |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |