LG 27G810A-B UltraGear е геймърски монитор с 4K резолюция осигурява оригинална 4K UHD яснота веднага след изваждане от кутията. Когато имате нужда от допълнителна скорост, включете Dual-Mode: насладете се на 4K при 180 Hz за балансирани детайли и плавност или преминете към Full HD при 360 Hz за максимална честота на кадрите – всичко това се поддържа от 1ms GtG време за реакция, която запазва всяко движение кристално ясно.
Поддържа широк спектър от цветове, DCI-P3 95% покритие на DCI-P3, което осигурява висококачествено възпроизвеждане на цветовете с VESA DisplayHDR™ 400, осигурявайки реалистично игрово изживяване.
С VESA сертифициран Dual-Mode, превключвайте безпроблемно между 4K UHD 180Hz за графично богати игри и FHD 360Hz за динамични екшън сцени. Насладете се на Dual-Mode с избираеми опции и лесно изберете любимия си размер на екрана измежду две честоти на опресняване (180Hz, 360Hz) чрез екранното меню. Освен това, можете лесно да превключвате между физически клавиш или клавишна комбинация чрез LG Switch, като оптимизирате играта във всички жанрове.
Свръх-бързото време за реакция от 1ms (GtG), което намалява обратните фантомни образи и осигурява бързо време за реакция, ви позволява да се насладите на изцяло ново игрово представяне.
Характеристики:
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible |
| HDMI | 2 HDMI |
| Display port | DisplayPort |
| USB хъб | 2 USB 3.0 Downstream, USB 3.0 Upstream |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30° ~ 30° |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 22.0 x 53.4 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR 10, Flicker Safe, Black Stabilizer, Crosshair, Dynamic Action Sync; Headphone Out |
| Гаранция | 36 месеца |