| Размер на екрана, inch | 50" (127 cm) |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Smart асистент | 3800:1 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2x10 W + 20 W, Dolby Atmos, User equalizer, DTS Virtual X decoding |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, CI+, 2 RF In |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 54 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 111.0 x 28.8 x 71.2 cm |
| Цвят | Черен |
| VESA размер, mm | 300 x 200 mm |
| Гаранция | 24 месеца |