| Вид | Геймърски |
| Цвят | Черен/Златист |
| Регулиране на височината | Газов асансьор клас 4 |
| Максимален ъгъл на облегалката | 155 ° |
| Подлакътник | Да |
| Характеристики на подлакътниците | 4D регулируем |
| Материал на рамката | Алуминий |
| Материал на корпуса | PVC Leather Velvet Fabric |
| Характеристики на стола | Tilt Lock Поддържаща възглавница за облегалка за глава Възглавница за лумбална опора Backrest Pocket |
| Колела Количество | 5 |
| Максимално подходящо тегло | 160 кг |
| Ширина на стола | 780 мм |
| Височина на стола | 1440 мм |
| Ширина на облегалката | 560 мм |
| Височина на облегалката | 890 мм |
| Дължина на облегалката | 550мм |
| Ширина на седалката | 565 мм |
| Височина на седалката | 120 мм |
| Дълбочина на седалката | 470 мм |
| Тегло на стола | 26.5 кг |
| Гаранция | 24 месеца |