| Вид | Геймърски |
| Цвят | Зелен |
| Регулиране на височината | Газов асансьор клас 4 |
| Максимален ъгъл на облегалката | 155 ° |
| Подлакътник | Да |
| Характеристики на подлакътниците | 4D регулируем |
| Материал на корпуса | Плат |
| Характеристики на стола | Pillow for Head Tilt Lock Възглавница за лумбална опора Backrest Pocket |
| Колела Количество | 5 |
| Максимално подходящо тегло | 150 кг |
| Ширина на стола | 695 мм |
| Височина на стола | 1370 мм |
| Ширина на облегалката | 570 мм |
| Височина на облегалката | 850 мм |
| Ширина на седалката | 570 мм |
| Височина на седалката | 130 мм |
| Дълбочина на седалката | 530 мм |
| Тегло на стола | 29.2 кг |
| Гаранция | 24 месеца |