| Технология | DLP |
| Яркост, lumens | 1 500 ANSI Lumens |
| Контраст | 5000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 55" ~ 300" (139cm ~ 762cm) |
| Поддържане на формати | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук | 5W |
| Шум при работа, dB | 26 (eco) dB |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Късофокусен | no (Throw Ratio 1.50 - 1.65) |
| Опция за безжично прожектиране | Wireless Projection |
| Изходи | PC Audio (3.5mm mini jack) x 1, DC Out (5V/2.0A, USB Type A) x 1 |
| HDMI | 1 HDMI 1.4 |
| Лампа, W | RGB LED |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 23.8 x 12.7 x 21.5 cm |
| Тегло, kg | 2.3 kg |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |