| Вид | Gaming |
| Материал на рамката | Steel |
| Материал на корпуса | Velvet Fabric |
| Облегалка | Регулируема |
| Максимален ъгъл на облегалката | 160 ° |
| Минимален ъгъл на облегалката | 95 ° |
| Подлакътник | Да |
| Характеристики на стола | Side Pocket for Storage|Recline |
| Максимално подходящо тегло | 135 кг |
| Външен цвят | Navy Blue |
| Ширина на облегалката | 520 мм |
| Височина на облегалката | 620 мм |
| Ширина на седалката | 490 мм |
| Височина на седалката | 460 мм |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Ширина на стола | 670 мм |
| Височина на стола | 1000 мм |
| Дълбочина на стола | 860 мм |
| Тегло на стола | 24.6 кг |
| Гаранция | 24 месеца |