| Вид | Геймърски |
| Външен цвят | Сив |
| Регулиране на височината | Да |
| Максимален ъгъл на облегалката | 155 ° |
| Подлакътник | Да |
| Материал на корпуса | Имитация на лен |
| Характеристики на подлакътниците | 4D регулируем |
| Характеристики на стола | Tilt Lock Поддържаща възглавница за облегалка за глава Възглавница за лумбална опора Backrest Pocket |
| Колела Количество | 5 |
| Максимално подходящо тегло | 120 кг |
| Ширина на стола | 685 мм |
| Височина на стола | 1340 мм |
| Ширина на облегалката | 570 мм |
| Височина на облегалката | 810 мм |
| Ширина на седалката | 520 мм |
| Височина на седалката | 130 мм |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Тегло на стола | 20.7 кг |
| Гаранция | 24 месеца |