| Chair Type | Gaming |
| Материал на корпуса | Woven Fabric |
| Filler | High-Density Mold Shaping Foam |
| Регулиране на височината | Газов асансьор клас 4 |
| Maximum Seat Height | 545 мм |
| Minimum Seat Height | 470 мм |
| Облегалка | Регулируема |
| Максимален ъгъл на облегалката | 155 ° |
| Минимален ъгъл на облегалката | 90 ° |
| Подлакътник | Да |
| Характеристики на подлакътниците | 4D регулируем |
| Характеристики на стола | Tilt Lock |
| Lumbar Arch | |
| Backrest Pocket | |
| Magnetic Memory Foam Neck Pillow | |
| Други характеристики: | |
| Максимално подходящо тегло | 120 кг |
| Външен цвят | Black/Orange |
| Размери и тегло: | |
| Backrest Width | 550 мм |
| Backrest Height | 860 мм |
| Seat Width | 470 мм |
| Seat Height | 140 мм |
| Seat Depth | 480 мм |
| Ширина на стола | 770 мм |
| Височина на стола | 1365 мм |
| Тегло на стола | 25.2 кг |