| Вид | Геймърски |
| Цвят | Черен |
| Регулиране на височината | Газов асансьор клас 4 |
| Подлакътник | Да |
| Материал на корпуса | Плат |
| Характеристики на стола | Tilt Lock Поддържаща възглавница за облегалка за глава Възглавница за лумбална опора |
| Колела Количество | 5 |
| Максимално подходящо тегло | 120 кг |
| Ширина на стола | 770 мм |
| Височина на стола | 1250 мм |
| Ширина на облегалката | 440 мм |
| Височина на облегалката | 700 мм |
| Дължина на облегалката | 515 мм |
| Ширина на седалката | 570 мм |
| Височина на седалката | 140 мм |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Тегло на стола | 15 кг |
| Гаранция | 24 месеца |