| Screen size, inch | 26.5" (67.31 cm) |
| Screen Type | Flat |
| Widescreen | 16:9 |
| Technology | QD-OLED |
| Smart OS | - |
| Display Type | Anti-Glare |
| Touchscreen | - |
| Resolution | 3840x2160 |
| Response time, ms | 0.03ms |
| Refresh rate, Hz | 240Hz |
| Brightness, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Static contrast | 1 500 000:1 |
| Viewing angle H/ V | 178° / 178° |
| Synchronization type | FreeSync Premium Pro |
| Tuner | - |
| Web camera, MP | - |
| Built-in speakers | - |
| Ethernet (RJ-45) port | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Daisy-link | - |
| VGA | - |
| USB-C | 3 USB Type-C |
| USB Hub | 2 USB Type-A |
| Tilt | -5° ~ 15° |
| Horizontal Swivel | -15° ~ 15° |
| Vertical Swivel | - |
| Height Adjustment | 100 mm |
| Energy class | G |
| Consumption, kWh/1000h | 30 kWh |
| Dimensions with stand (W, D, H), cm | 61.4 x 19.6 x 46.0 cm |
| Color | White |
| VESA size, mm | 100 x 100 mm |
| Others | Flicker-free Technology, Low Blue Light, Color Weakness, Headphone Jack |
| Warranty | 36 months |