| Screen size, inch | 26.5" (67.31 cm) |
| Screen Type | Flat |
| Widescreen | 16:9 |
| Technology | OLED |
| Smart OS | - |
| Matrix Type | OLED |
| Display Type | Anti-Glare |
| Touchscreen | - |
| Resolution | 2560x1440 |
| Response time, ms | 0.03ms |
| Refresh rate, Hz | 280Hz |
| Brightness, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Static contrast | 1 500 000:1 |
| Dynamic contrast | 1 500 000:1 |
| Viewing angle H/ V | 178° / 178° |
| Synchronization type | AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible |
| Tuner | - |
| Web camera, MP | - |
| Built-in speakers | - |
| Ethernet (RJ-45) port | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Daisy Link | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB Hub | 2 USB Downstream, 1 USB Upstream |
| Tilt | -5° ~ 15° |
| Horizontal Swivel | -30° ~ 30° |
| Vertical rotation | - |
| Height adjustment | 110 mm |
| Energy class | F |
| Consumption, kWh/1000h | 23 kWh |
| Dimensions with stand (W, D, H), cm | 60.5 x 24.9 x 46.9 (57.9) cm |
| Color | Black |
| VESA size, mm | 100 x 100 mm |
| Warranty | 36 months |